Wydarzenia

Zapraszam do akcji: “wytrawny podwieczorek na tarasie”

Czy jest pośród Was ktoś, kto nie ma jeszcze dość zimy? Nie widzę chętnych:) Już najwyższy czas, by zakrólowały leniwe popołudnia, wypełnione nagrzanym od słońca powietrzem, które raz po raz wprawia w ruch wiosenny, rześki wiatr. W takich właśnie okolicznościach przyrody wyjątkowo miło jest zastawić stół ogrodowy naczyniami pełnymi lekkich przekąsek i rozsiąść się, kontemplując uroki wiosny. Chcę Was do tego zachęcić swoją akcją pt: “wytrawny podwieczorek na tarasie”, która od 15 kwietnia rusza na portalu blogerów kulinarnych www.durszlak.pl.

Stwórzmy razem zbiór przepisów, z którego będziemy korzystać w ciepłe, wiosenne dni. Dania lekkie, w miarę proste i szybkie w przygotowaniu, na wytrawną nutę (mam w planach przeprowadzić również akcję “słodki podwieczorek na tarasie”, wówczas mile widziana będzie wszelka słodycz ;>). Proszę też o to, by w miarę możliwości, chociaż jedno ze zdjęć proponowanych przez Was dań było wykonane właśnie w ogrodzie, na balkonie czy tarasie.

Dodam, że akcja jest jednocześnie konkursem. Autor lub autorka przepisu, który wyda mi się najciekawszy, otrzyma damski fartuszek “Wiszniówka”. Zdolne krawcowe z FartuszkoweLOVE zainspirowały się moim blogiem i tak właśnie powstały urocze kuchenne wdzianka w drobne wisienki, które są motywem przewodnim mojego bloga 🙂 Wiszniówkowe fartuszki możecie obejrzeć tutaj.

Zatem cieszmy się słońcem i.. do dzieła! 🙂

 

Regulamin konkursu. 

 

2

Wszystkich uczestników akcji proszę o wklejenie bannerka akcji na swojego bloga. Oto jego kod:

<table cellpadding=”3″ cellspacing=”3″ style=”vertical-align: top;”><tr><td style=”vertical-align: top;”><b>Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.</b><br /><textarea cols=”40″ rows=”7″><a href=”http://www.durszlak.pl/akcje-kulinarne/wytrawny-podwieczorek-na-tarasie”><img src=”http://durszlak.pl/system/campaign/banner/585/embed_jx2riTs5My8n4KQx41PAse6A2l0ImQzz.jpeg”></a></textarea></td><td style=”vertical-align: top;”><img alt=”wytrawny podwieczorek na tarasie” src=”http://cdn2.durszlak.pl/system/campaign/banner/585/embed_jx2riTs5My8n4KQx41PAse6A2l0ImQzz.jpeg” /></td></tr></table>

[instagram-feed]